O nás

Naše společnost MIDINET s.r.o. působí na trhu od roku 2000. Od počátku je naším hlavním cílem poskytovat komplexní a kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky ke spokojenosti zákazníků.
Během svého působení jsme se stali partnerem několika popředních společností jako např. HP, Eset, Asus, Epson, Lenovo, Asus, Acer a mnoho dalších. Díky těmto partnerstvím mohou u nás zákazníci nakoupit za výhodnější ceny a získat modely z exkluzivní nabídky výrobců.

Naše dlouhodobé působení na trhu a stabilní zkušený tým pracovníků zaručuje, že za své peníze dostanete skutečnou hodnotu, která nespočívá jen ve výhodných cenách, ale především v garanci prvotřídních služeb a profesionálního přístupu.

V roce 2003 jsme spustili náš internetový obchod www.euroshop.sk, kde prodáváme produkty od našich dodavatelů. Postupným vývojem našich online služeb, které permanentně vyžadoval trh, jsme přizpůsobovaly naše služby. Nabízíme aktuální přehled dostupnosti zboží a expresní doručení. V roce 2014 jsme inovovali naše e-commerce služby, abychom posílili naši pozici na trhu.

Při úspěšných prodejích portfolia mobilních telefonů jsme se rozhodli v roce 2017 ke spuštění nového moderního eshopu mobilego.sk

V naší nabídce najdete nové a použité mobilní telefony světových značek za vynikající ceny.
Děláme vše proto, aby každý zákazník si mohl vybrat z naší široké nabídky zmíněného sortimentu.